obrazek

Kurs specjalistyczny - zawód windykator

   Cena: 999 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 999 PLN
Popularność kursu: 97.4%      Opinie: 10      wróć do kursów

Kurs specjalistyczny - zawód windykator online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Kodeks cywilny,  Kodeks postępowania cywilnego, Kodeks karny, Ustawę o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu specjalistycznego - zawód windykator absolwent otrzymuje zaświadczenie wydane przez Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Kurs na windykatora prowadzony jest zgodnie z wymogami projektu ustawy o działalności windykacyjnej i zawodzie windykatora. Celem kursu jest przygotowanie do uzyskania licencji do pracy w tym zawodzie. Program szkolenia zapewnia uzyskanie niezbędnej wiedzy z podstaw prawa oraz postępowania cywilnego i karnego nie tylko w zakresie przewidzianym do pracy jako windykator - materiały dydaktyczne pozwolą na pełne rozwinięcie swojego warsztatu zawodowego. Cały kurs zawiera 90 godzin teorii i składa się z wysokiej jakości materiałów wideo  i wykładów, opracowanych przez m.in.: praktyków oraz wykładowców akademickich.

Nasz kurs skierowany jest do osób, które związane są z branżą windykacyjną i pracują jako windykatorzy, a także do firm, których głównym przedmiotem działalności jest windykacja należności. Najnowsze zmiany w ustawie o działalności windykacyjnej i zawodzie windykatora wprowadzą regulację tej profesji, w związku z czym praca w windykacji będzie wymagała licencji. Będzie można ją uzyskać wyłącznie po ukończeniu specjalistycznego kursu - zgodnie z wymogami projektu ustawy, firmy windykacyjne w Polsce będą musiały zatrudniać wyłącznie licencjonowanych windykatorów długów, którzy będą mogli zajmować się odzyskiwaniem należności.

Skuteczna windykacja to odpowiednia wiedza i przygotowanie. Uczelnia wyższa - we współpracy z Centrum Doskonalenia Zawodowego proponuje kurs na windykatora zgodny z najnowszymi wymogami projektu Ustawy, gwarantując profesjonalne przygotowanie do pracy jako windykator długów. Kurs Windykacja należności podzielony jest na bloki, które odpowiadają następującym zagadnieniom:

❖ podstawy prawa cywilnego,

❖ podstawy prawa karnego,

❖ postępowanie cywilne,

❖ postępowanie karne.

Kursanci dowiadują się również, co to jest windykacja, poznają różne techniki i metody negocjacji oraz podstawowe zaplecze pracy windykatora: wszystko to w wygodnej formie online.

Kursy na windykatora mogą prowadzić wyłącznie uczelnie wyższe, dlatego kurs organizowany jest we współpracy Centrum Doskonalenia Zawodowego z Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego.

Zaufaj ponad 20-letniemu doświadczeniu w edukacji i profesjonalnej kadrze, która wyposaży Cię w odpowiednią wiedzę i przygotuje do uzyskania licencji oraz pracy w windykacji należności. Dodatkowo, wygodna forma kursu online Windykator długów pozwala na naukę we własnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie oraz stałym dostępem do materiałów edukacyjnych.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 90 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego, zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.

7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Sylwia: Super kurs, polecam go wszystkim pracującym w windykacji!!

Maciej P: Godny polecenia, w super formie, polecam!

Paweł A.: Jestem bardzo zadowolony z kursu, na pewno wykorzystam go w pracy! 

Kinga: Wszystko super polecam

Blanka: Dużo nowej wiedzy przekazanej w przystępny sposób, polecam

Łukasz W.: Zrealizowałem kurs windykatora i jestem bardzo zadowolony zwłaszcza z jego wygodnej formy. Polecam!

Damian: Bardzo ciekawy kurs, 10/10

Henia: Szybko i sprawnie, wszystko bardzo intuicyjne :)

Aleksandra W.: Kurs bardzo fajny, sprawnie zrealizowałam materiały, polecam!

Marzena L.: Bardzo ciekawy i rozwijający kurs na windykatora! Serdecznie polecam