obrazek

Kurs Administrator sieci komputerowych

   Cena: 1499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1499.00 PLN
Popularność kursu: 91.8%      Opinie: 45      wróć do kursów

Kurs Administrator sieci komputerowych online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Administrator sieci komputerowych absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności z zakresu podstawowego administrowania sieciami komputerowymi oraz zarządzania systemami operacyjnymi. Program kursu obejmuje również tematykę z zakresu architektury sieci komputerowych i ich działania, umożliwia także poznanie podstaw routingu. Kurs administratora sieci umożliwia rozpoczęcie pracy w branży IT – w każdej firmie czy instytucji, która posiada swoją sieć komputerową lub w ramach własnej działalności dla wielu różnych podmiotów. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako administrator sieci komputerowych.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 55 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Kasiaa: Fajna jest opcja płatności w ratach. Można kurs robić tak długo jak sie che. Dużo materiałów, ale nie były nudne.

victoria: Znam się na zagadnienia, o których uczy kurs już od dawna, ale jako prezent noworoczny dla samej siebie, postanowiłam kupić ten kurs, żeby utrwalić umiejętniości, ale też nauczyć się czegoś nowego.

kuba: ok.

Lidka: do kursu przyciągnęła mnie atrakcyjna cena. Ilość informacji nawet ją przewyższa. Niektóre kursy z IT trzeba robić wiele miesięcy, a ten można ukończyć dużo szybciej.

piotras: Polecam kurs administratora sieci, bardzofajny, zrobe chyba jeszcze jakiś inny kurs od was

Luiza: Ilość działów najpierw wydała mi się przytłaczająca, ale były one tak dobrze przygotowane i podzielone na lekcje, że nawet nie zauważyłam, kiedy ukończyłam kurs

Paulinka Paulinka: Najpierw byłam sceptycznie nastawiona do tego kursu, myślałam, że będzie mi brakować kontaktu z nauczycielem, ale okazało się, że platforma opracowana jest w tak sprytny sposób, że dałam sobie bez tego radę i ukończyłam kurs zadowolona.

Marcinn: Cieszę się, że zdecydowałem się na kupno tego kursu. Bardzo fajny, cena przystępna. 

Aśka K.: Nieźle wyjaśnione zagadnienia, nawet osoba słabo obeznana z tematem powinna dać sobie radę po tym kursie. 

Ewka W.: Naprawdę bardzo wartościowy kurs. Jestem szczerze zaskoczona wysokim poziomem, tym jak rzeczowo przygotowane były wszytskie zagadnienia poruszone w kursie.

Rafał O. : Kurs fachowo przygotowany!! Widać, że materiał opracowali ludzie, którzy "żyją" sieciami komputerowymi ! Więcej takich szkoleń poproszę :) 

A.K: Z ręką na sercu szczerze polecam! dużo informacji. Nie nudziłem się robiąc kurs :) a wiem co mówię - nie pierwsze moje szkolenie z branży IT 100/100

Sylwek: Polecam ten kurs! Forma bardzo dopasowana do uczestnika! Ogrom przydatnych informacji. Jak dla mnie kurs przygotowuje w 100% do pracy w tej branży! 

Artur: Super kurs! Dużo przydatnych informacji ! 10/10 Polecam !

Diana: Kurs przygotowany na wysokim poziomie merytorycznym. Serdecznie polecam dla osób, które poszukują pracy jako administrator sieci komputerowych :)