obrazek

Kurs tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych

   Cena: 1799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1799.00 PLN
Popularność kursu: 97.4%      Opinie: 45      wróć do kursów

Kurs tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z wiedzą i umiejętnościami w zakresie korzystania z nowoczesnych technologii i języków programowania, niezbędnych do samodzielnego tworzenia aplikacji internetowych oraz mobilnych. Uczestnicy podczas kursu zdobędą podstawową wiedzę dotyczącą definicji i sposobu funkcjonowania usług internetowych oraz mobilnych. Zapoznają się również z całym procesem tworzenia responsywnych i nowoczesnych aplikacji webowych oraz mobilnych w oparciu o języki takie jak: HTML5, CSS3, PHP, Java, JavaScript czy C#. Program kursu obejmuje także zagadnienia z obszaru grafiki komputerowej, optymalizacji zaprojektowanych aplikacji pod kątem pozycjonowania, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz inżynierii oprogramowania. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy na stanowisku związanym z tworzeniem aplikacji internetowych i mobilnych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym (na przykład w startupach).

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 80 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

K.: Tworzeniem aplikacji zainteresowałam się niedawno, ale już postanowiłam zrobić kurs, żeby zobaczyć czy to dla mnie i po ukonczeniu szkolenia jestem juz pewna ze znalalam swoją nową pasję.

Gosiaczek: Jeśli szukacie dobrego, taniego i szybkiego kursu, to ten na pewno wam sie spodoba

igi: zdecydowanie jeden z lepszych kursów z it na ten moment, znam się już trochę na tym dlatego oceniam kurs bardzo pozytywnie

Kostek: Na plus możliwość nauki w wybranym miejscu, egzaminy powtórkowe nie były trudne i pomogly mi duzo sie nauczyc

Niunia: Super cena jak na taki kurs. Polecam wam

P.B.: Jestem bardzo usatysfakcjonowana poziomem wiedzy, który zdobyłam na tym kursie. Dużo działów a w każdym wartościowe informacje. 

Mariusz: Wszystko jasno i przejrzyście objaśnione. Dobre szkolenie dla osób zainteresowanych tematem.

mati: godne polecenia szkolenie

Julka: Kurs nie był trudny, skończyłam go bez problemu. Fajne było to, że nie trzeba się uczyć o określonych godzinach, tylko jak się chce.

Ewuś ewuś: dobry kurs, podobał mi się i nie był drogi

Krzysztof K.: Kurs szczegółowo opisuje wszystkie zagadnienia. Cena odpowiednia do ilości informacji. Forma kursu bardzo wygodna. Nie mam zastrzeżeń. 

Karina : Polecam wszystkim, kurs powinien być odpowiedni dla nowicjuszy jak i dla ludzi będących już jakiś czas w branży.

R. M.: Długo zastanawiałem się, jaki kurs z IT zrobić. W końcu zdecydowałem się na ten i jestem bardzo zadowolony. Na pewno zdecyduję się na kolejny kurs na tej platformie.

Ania Ania: To nie mój pierwszy kurs z IT, ale zdecydowanie jeden z lepszych. Wszystko świetnie wyjaśnione. Kurs pomógł mi podnieść kwalifikacje, a to przecież tak ważne w dzisiejszych czasach.

Paweł M.: Świetny kurs, dużo fachowych informacji. Fajnie wytłumaczone zagadnienie dotyczące tworzenia aplikacji na różne platformy. Cena nie za wysoka. Polecam!