obrazek

Kurs .NET developer C# back-end

   Cena: 2499.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2499.00 PLN
Popularność kursu: 93.6%      Opinie: 54      wróć do kursów

Kurs .NET developer C# back-end online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu .NET developera C# back-end absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności z zakresu back-endu w języku C#, umożliwiające pracę jako programista .NET. Kursant poznaje działanie .NET Framework i zasady tworzenia back-endu oraz uczy się implementacji oczekiwanych funkcjonalności. Ponadto kurs .NET uczy dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb danej witryny. Po jego ukończeniu kursant posiada umiejętności programowania back-endu, dbania o architekturę stron internetowych, porządkowania logiki systemów i zarządzania zasobami interfejsów.

Absolwent kursu ma możliwość rozpoczęcia pracy jako C# developer w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w niemalże każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 130 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

hania: Treściwy i porządnie przygotowany kurs. Nic się nie zacinało, wszystko było na najwyższym poziomie. Nauka nie sprawiła mi problemu, kurs można ukończyć szybko.

Majka: Forma kursu bardzo wygodna, sama nauka nie była trudna, wiele się nauczyłam i na pewno polecam ten kurs.

KACPER: Jestem osobą z doświadczeniem, dlatego mogę ocenić kurs jako treściwy i dobrze przygotowani. Widać, że zajmowali się tym specjaliści 

klakson: JAsny, przejrzysty kurs, wszystkie najważniejsze informacje zostały w nim zawarte. Zdecydowanie polecam.

G.B.: Świetny kurs, czytelny, z niczym nie było problemów.

Milka: Dzięki temu szkoleniu rozwinęłam wiele umiejętności, dowiedziałam się sporo nowych rzeczy. Cena kursu nie była zbytnio wygórowana

Cyprian H.: Jestem bardzo zadowolony z przebiegu kursu. Dużo przydatnych informacji, na pewno przydadzą mi się w pracy

Klara D.: Kurs na piątke!!!

Roksanka: pomocny kurs, wiele się można nauczyć, filmiki do lekcji rozbudowane, nie są nudne, wszystko było interesujące i polecam 

N.: Bardzo dobrze wydane pieniądze, nie żałuję ani złotówki

Grzesiek: W IT siedzę od lat, ale ostatnio chciałem podnieść swoje kwalifikacje. Zdecydowałem się na ten kurs ze względu na cenę i formę. Ilość informacji jest spora, ale wszystko jasno objaśnione. 

Mateuszek: Dopiero stawiam swoje pierwsze kroki w IT i myślałem, że kurs będzie dla mnie jeszcze zbyt skomplikowany. Okazało się, że kurs jest dobry też dla nowicjuszy. Dużo informacji, prosto wyjaśnione. Sama forma szkolenia też bardzo przyjemna.

Aga: Jeden z lepszych kursów z jakimi się spotkałam. Sporo materiałów szczegółowo tłumaczących tematy. Są podstawowe zagadnienia i te już bardziej zaawansowane. 

Aldona: Kurs zawiera dużo materiałów dodatkowych. Szczegółowo tłumaczy HTML i CSS, SQL, jQuery. Tego właśnie mi było trzeba!