obrazek

Kurs PHP back-end developer

   Cena: 1499.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1499.00 PLN
Popularność kursu: 98.2%      Opinie: 44      wróć do kursów

Kurs PHP back-end developer online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu PHP back-end developer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę dotyczącą powstawania oprogramowania stron i aplikacji. Uczestnik kursu w trakcie kształcenia poznaje architekturę serwerowego zaplecza oraz określone zasady tworzenia back-endu w języku PHP. Kurs uczy także implementacji różnych funkcjonalności oraz dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb danej witryny, a także rozwiązywania potencjalnych problemów. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako PHP developer w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w niemalże każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 105 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Sabina: Można sie dużo nauczyc, polecam 

I.D.: Dużo przydatnych informacji,nie było nudy, ale też nie było za dużo materiału. Wszystko w sam raz, polecam.

Irma: Naprawdę fajny kurs, wszystko super! Testy po każdym module wcale nie były takie straszne, jak myślałam

Tobiasz: Lata doświadczenie w branży pozwoliły mi posiąść zdolność weryfikowania rzetelnych kursów, ten jest właśnie jednym z nich

Klałduśka Z.: Szkolenie zawierało szeroki wachlarz tematów, nic sie nie powtarzało, wszystko było ciekawe. Kurs może być odpowiedni dla nowicjuszy, takich jak ja

misia: ukończenie egzaminu nie sprawiło mi żadnego problemu, zagadnienia były dobrze wyjaśnione, nie było nudy i monotonnych tematów

Ela G.: Myślałam, że w tej dziedzinie wiem już wszystko, ale kurs bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i wiele nauczył. Javascript nie ma przede mną żadnych tajemnic po tym kursie!

KInga : Mam nadzieję, że innym osobom kurs spodoba się tak samo jak mnie! Serdecznie polecam wszystkim osobom siedzącym w IT. 

Agnieszka Z.: Nad zrobieniem kursu z tej dziedziny zastanawiałam się już jakiś czas. Zrobiłam wcześniej wiele kursów z IT, zarówno takich dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Z ręką na sercu mogę przyznać, że jest do bardzo dobrze przygotowany kurs. Część merytoryczna nie pozostawia nic do życzenia. A sama forma kursu jest bardzo wygodna.

K. Bartek: Super kurs! Cena jeszcze lepsza. Będę się decydował na kolejny kurs z IT. Polecam

Klarcia: Są podstawy PHP, jest zaawansowane PHP. Dużo informacji w przystępnej cenie i formie. Poleciłabym ten kurs.,

Marcin L.: Fajny kurs. Polecam. Wszystko prosto wyjaśnione. Cena dobra.