obrazek

Kurs Data science i big data

   Cena: 2499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2499.00 PLN
Popularność kursu: 97.8%      Opinie: 55      wróć do kursów

Kurs Data science i Big data online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Data science i Big data absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest przekazanie wiedzy z obszaru nauki o analizie danych. Uczestnik poznaje zaawansowane metody i techniki analityczne oraz uczy się przetwarzania różnorodnych danych – zarówno ich mniejszych, jak i większych zbiorów. Struktura programu edukacyjnego odpowiada obecnym wymaganiom rynkowym i koncentruje się na skutecznym edukowaniu w dziedzinie data science. 

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako analityk baz danych (data scientist) w firmach działających w branży IT, ale także w wewnętrznych strukturach IT dowolnego przedsiębiorstwa.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 75 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


kapi77: Z ukończeniem kursu nie było problemu, wszystko bardzo fajnie

Katarzyna: Bardzo staranie przygotowany kurs, dużo materiałów, bez problemu można wradzać do jednego zagadnienia kilka razy.

OLka Olka: Dużo konkretów, nie było lania wody, bardzo na plus

Borysek: Kurs dobry dla ludzi stawiających swoje pierwsze kroki w branży, będzie dobrym wprowadzeniem dla początkujących. ze swojej strony bardzo polecm

Radek: Po ukończeniu kursu otrzymałem zaświadczenie, kurs skonczyłem szybko, dużo się mozna nauczyć. Polecam

E: Dobrze oceniam to szkolenie

Vi: Interesujący kurs, z którego można wiele wyciągnąc. Zdecydowałam się na niego w celu podszkolenia się w kilku zagadnieniach i jestem bardzo zadowolona.

Lady: Kurs zrobiłam dzięki możliwości płatności ratalnej, wszystko mi się podobało i mogę polecići kurs

Paula P.: Rejestracja na kurs trwa krótko, wszystko przebiega szybko i sprawnie. Z ukończeniem też nie ma problemów

Piotr Adamek: Treści napisane w bardzo zrozumiały sposób, wszystko było czytelne. Polecam sie zapisać na kurs

G.: Polecam kurs. 10/10

Piotr: Nie wiedziałem, że szkolenie może być tak przyjemne do ukończenia. Nauki sporo, ale przecież właśnie o to chodzi, nie żałuję ani złotówki

Emi T.: Bardzo ciekawy kurs, dużo się nauczyłam. Będę polecać szkolenie wszystkim zainteresowanym :)

O. C.: Data science to była dla mnie nowość. Teraz już wiem dużo więcej w tym temacie. Dlatego polecam ten kurs.

Zuzanna: Myślałam, że analiza danych i big data nie są dla mnie, ale ten kurs pokazał, że byłam w błędzie. Zagadnienia profesjonalnie wytłumaczone, forma kursu zachęca do nauki.