obrazek

Kurs Grafik komputerowy

   Cena: 799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 PLN
Popularność kursu: 95%      Opinie: 61      wróć do kursów

Kurs Grafik komputerowy online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Grafik komputerowy absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest edukacja w zakresie tworzenia projektów graficznych, materiałów reklamowych i wizualizacji multimedialnych oraz kreowania elementów identyfikacji wizualnej. Kursant uzyskuje przygotowanie w zakresie przetwarzania materiałów do druku w dziedzinie Desktop Publishing (DTP) oraz projektowania materiałów audiowizualnych wszechstronnego przeznaczenia. Ponadto poznaje elementy integracji tekstu, dźwięku, grafiki komputerowej, animacji oraz sekwencji wideo w prezentacjach multimedialnych. Kurs na grafika komputerowego umożliwia również zaznajomienie się z nowoczesnymi narzędziami niezbędnymi do pracy ilustratorskiej. 

Po ukończeniu kursu uczestnik może rozpocząć pracę jako grafik komputerowy w szeroko rozumianym sektorze kreatywnym – w redakcjach, agencjach prasowych, wydawnictwach, agencjach reklamowych czy studiach komputerowych zajmujących się publikacjami do druku (DTP).

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 65 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

H: Dzięki temu kursowi mogę podjąć pracę związaną z moją pasją, jaką jest właśnie grafika komputerowa. Kurs był odpowiednio rozbudowany,, nic mu nie brakowało, dużo materiałów, same konkrety. Polecam dla każdego

Klaudia Karnafel: Wszystko idealnie jak dla mnie  . Kurs sprostał moim oczekiwaniom. cena również była odpowiednia.

Gaba: Wszystko w zrozumiałej formie, moje umiejętności na pewno się rozwiną dzięki temu kursowi. Mam nadzieję, że innym osobom też się spodoba.

Patryk L: Dużo konkretów, forma fajna, coś nowego, polecam kurs :)

C: Kurs zawierał wszystkie najważniejsze informacje, był opracowany w ciekawy sposób, nie nudziłam się oglądając materiały. Moja ogólna ocena kursu jest wysoka

Szymon: Szkolenie łatwe do ukończenia, dużo segmentów, wygodna forma nauki, czas zaoszczędzony z dojazdów, można wykorzystać na naukę

Karolina: Znalazłam ten kurs przypadkiem, bardzo mnie on zaciekawił, ponieważ już kiedyś myślałam, żeby profesjonalnie zająć się grafika komputerową. Wszystko było bardzo ciekawe i mogłam się wiele nauczyć.

mała mi: wszystko super, nie mam zastrzeżeń

Darek: 100% profesjonalizmu, nie byle kto ten kurs przygotowywał, polecam

G: Bardzo dobry kurs na grafika

Marek P.: Zainteresowany kursem z dziedziny grafiki komputerowej byłem już jakiś czas, ale dopiero niedawno zdecydowałem się go zrobić. Cieszę się, że wybrałem akurat ten, wszystko wytłumaczone łatwo i jasno, cena przyjemna.

A.J.: Kurs bardzo polecam. Dużo zagadnień, przystępna cena, uczyć się można w każdym miejscu.

Jaro: Dopiero zaczynam szukać swojego miejsca w świecie grafiki komputerowej i ten kurs bardzo mi pomógł. Objaśnił szczegółowo wszystkie zagadnienie. Forma kursu świetna, bardzo przyjemna

Jagoda: Materiały dostosowane do potrzeb kursantów. Dużo wiedzy za małe pieniądze. Wiele się nauczyłam dzięki temu szkoleniu, dlatego polecam każdemu.

Jolanta : Grafika dwu i trójwymiarowa, podstawy animacji i projektowanie graficzne to moje ulubione zagadnienia z tego kursu. Tak dużo można się z niego nauczyć. Serdecznie polecam.

AMelka: Grafika była moją pasją od lat. Interesowałam się nią amatorsko. Cieszę się, że znalazłam kurs w tak przystępnej cenie, że mogłam się na niego zdecydować i zdobyć kwalifikacje