obrazek

Kurs Programista platformy .NET

   Cena: 1799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1799.00 PLN
Popularność kursu: 97.8%      Opinie: 56      wróć do kursów

Kurs Programista platformy .NET online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Programista platformy .NET absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności z zakresu programowania w środowisku .NET. Kursant Uczestnik poznaje działanie platformy .NET Framework oraz uczy się zasad programowania typu back-end. Dodatkowo zdobywa on wiedzę w zakresie dopasowywania, a następnie implementacji efektywnych, spersonalizowanych rozwiązań dla różnych rodzajów witryn, a także zarządzania zasobami interfejsów.

Absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako programista w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w niemalże każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 50 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

H.S: Kurs podzielony na rodziały, ułatwia to uczenie sie bo nie ma tak duzo na raz tylko uczymy sie po kolei. treść nie była trudna wszystko omówione łatwym językiem 

Fifi: Cena bardzo spoko, można płacić na raty, kurs sie uruchamia jak sie oplci pierwszą i można go robic a dopiero potem opłącić reszte. :P

123: Bardzo fajny kurs, dużo sie można było dowiedzieć, Na plus to ze nie trzeba chodzic nigdzie zeby skonczyc kurs. To mi się bardzo podobało i skonczyłam kurs szybciej niż się spodziewałam

SUPER: SUPER

Mania: Bogaty merytorycznie kurs pełen informacji w przystępnej dla ucznia formie. Wykłady nie były nudne a inne materiały bardzo ułatwiały naukę, Z tych powodów polecam kurs!!!

Dominika Dylewska: Zainteresowałam się takim kursem jeszcze w liceum, ale zrobiłam go dopiero teraz, bo cena tutaj jest mała i mogłąm się uczyć w domu. Nauczyłam sie dużo rzeczy co mnei interesują

FRANEK: To byl naprawdę wartościowy kurs. Bardzo0 dzuo sie dzieki niemu dowiedziałem, oby więcej takich kursów robili. I w takkich cenACH

B.: Zapisanie się na ten kurs było naprawdę dobrą decyzją, nauczyłem się wiele nowości. Polecam serdecznie dla kazdego

Dorka: Na kurs zdecydowałam się ze względu na formę nauczania, jest ona dla mnie bardzo wygodna. Mogłam się uczyć w dowolnym dla mnie czasie, naprawdę dobra opcja.

Kubus: POlecam kurs, można się dużo nauczyć, wszystko fajnie i jasno

ewa: kurs ciekawy, polecam

Janek J.: Bardzo dobry kurs. Dużo się nauczyłem i czuję się teraz gotowy na nowe wyzwania w pracy.

maria: Zaskoczyła mnie ilość wiedzy, ale bardzo na plus. Materiałów więcej niż się spodziewałam. Możliwość nauki w każdym miejscu i momencie bardzo mi się spodobała.

Aniela A.: Szkolenie utrwaliło moją wiedzę, ale nauczyło mnie też wiele nowych rzeczy. Po każdym zagadnieniu jest test, bardzo na plus jeśli chodzi o nauke.

Marcela: Kurs podniósł moje kwalifikacje. Cena niezbyt wygórowana. Polecam.