obrazek

Kurs Sztuczna inteligencja w biznesie i automatyzacja procesów biznesowych

   Cena: 2499.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2499.00 PLN
Popularność kursu: 94%      Opinie: 67      wróć do kursów

Kurs Sztuczna inteligencja w biznesie i automatyzacja procesów biznesowych online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Sztuczna inteligencja w biznesie i automatyzacja procesów biznesowych absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie słuchacza w wiedzę i kompetencje z zakresu sposobów funkcjonowania, implementacji i korzystania z technologii sztucznej inteligencji (AI). Uczestnik zapoznaje się z najnowocześniejszymi możliwościami wykorzystania technologii AI w wielu różnych branżach, a następnie uczy się tworzenia własnych modeli i programów wykorzystujących tę dziedzinę. Poznaje, jak działa machine learning i ćwiczy formułowanie prawidłowych komend w procesie prompt engineering. Program kursu AI zawiera także aspekty prawne wykorzystywania sztucznej inteligencji w biznesie oraz najnowsze trendy i tendencje rozwojowe technologii AI.

Po ukończeniu kursu uczestnik może rozpocząć pracę jako specjalista ds. sztucznej inteligencji w wielu różnych firmach – od rewolucyjnych startupów po prosperujące korporacje.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 70 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Pau Linka: Wszystko mi się podobało w kursie. Zagadnienia nie były za trudne. Filmiki bardzo fajne

Kołodziej: Polecam dla wszystkich

Piotr W.: Zapis na kurs bardzo latwy, długość trwania indywidualna, cena nie za duża.. Wszystko mi się podobało więc na pewno polece ten kurs komuś.

kami: RZeczy w kursie jest ciekawe i są przydatnym uzupełnieniem wiedzy.

KAkludia: Dobry kurs dla kazdego zainteresowasnego nowosciami z IT

M: Wszystko bardzo fajnie mozna bylo skonczyc kurs w domu i uczyc sie kiedy chcesz. Testy nie byly skomplikowane i latwe do zaliczenia.

Alex: Bardzo serdecznie polecam szkolenie dla wszystkich zainteresowanych AI

Blanka: cały kurs na plus

Magducha: Materiały czytelne, jasno i klarownie, Cena bardzo mi odpowiadała i nie była wygórowana, wszystko super

Jaxk: Kurs mi się bardzo podobał, wszystko szybko i bez problemu

Justyna Pawlak: Kurs można ukończyć szybko, ale materiały nadal dla nas zostają, co jest wygodną opcją. Na pewno będę do nich wracać, żeby utrwalić nabytą wiedzę.

J.J.: Szkolenie bardzo obszerne, jestem zaskoczona ilością materiału i zagadnień. Wszystko było szczegółowo wytłumaczone. Cena również zachęca do podjęcia kursu.

Aleksandra W.: Kurs bardzo rzetelny, przygotowany przez specjalistów. Zawiera wiele cennych i pomocnych informacji.

ola : fajny kurs, łatwe testy, polecam

Filip: Wiele przydatnych materiałów, informacje o najważniejszych zagadnieniach dotyczących sztucznej inteligencji. Polecam kurs!

Irenka: Ciekawe szkolenie, wiem teraz znacznie więcej o AI. Kurs bardzo szczegółowy.

Kaśka K: Sztuczna inteligencja jeszcze jest dla mnie nowością, ale dużo się dzięki temu kursowi nauczyłam. Zagadnienia opracowane szczegółowo, testy po każdym dziale bardzo na plus, ułatwiają naukę, ale nie są trudne.