obrazek

Kurs Tester manualny

   Cena: 1799 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1799.00 PLN
Popularność kursu: 92.8%      Opinie: 65      wróć do kursów

Kurs Tester manualny online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Tester manualny absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest zaznajomienie słuchacza z technologią oraz narzędziami niezbędnymi do manualnego testowania oprogramowania. Kursant uczy się procedury sprawdzania projektów stworzonych przez programistów w sposób imitujący korzystanie z danej funkcjonalności przez użytkownika. Przygotowuje się do przeprowadzania oceny poprawności działania programów i wyłapywania ewentualnych błędów na podstawie odpowiedniej specyfikacji technicznej. Poznaje także zasady tworzenia test planów oraz scenariuszy testowych i uczy się zarządzania nimi.

Po ukończeniu kursu uczestnik może rozpocząć pracę jako tester manualny oprogramowania komputerowego w przedsiębiorstwach teleinformatycznych, korporacjach, startupach lub działach IT wielu firm z dowolnych branż.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 55 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Oliwia T: Szkolenie przebiegło szybko i sprawnie. Zdałam wszystkie testy, napisałam pracę i ukończyłam szkolenie bardzo szybko. Wiedza, którą posiadłam zostanie mi w głowie na długo :)

Kuba L.: kurs szczegółowo opowiada o tematach. Jest dużo przydatnych informacji. Było parę nowych dla mnie zagadnień a zajmuję się tym już jakiś czas. MOja ocena kursu jest bardzo wysoka

szymon: Ciekawy kurs, jeden z lepszych na jakie trafiłem. Fajną opcją jest możliowść płatności ratalnej

Adrian: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością i jakością informacji przekazywanych w kursie. Zdecydowałem się na niego głównie przez formę i szybki czas, w jakim można ukończyć kurs. 

P: Super kurs

Ala: Dzięki szkoleniu rozwinęłam wiele umiejętności potrzebnych mi codziennie w pracy. Kurs nie był męczący ani nudny. Wszystko było przejrzyste i jasne w odbiorze.

zz: forma kursu bardzo wygodna, można się uczyć w dowolnych momentach, nie trzeba rezygnować z pracy, żeby ukończyć kurs. można się duzo nauczyć i wszystko pisane jest łatwym językiem, nawet ktoś nieobeznany w temacie ma możliwość na naukę

Anna: Doświadczenie w branży mam już całkiem spore, ale potrzebowałam odświeżyć wiedzę i do tego właśnie ten kurs nadaje się idealnie.

W.: Kurs treściwy, mnóstwo szczegółowych informacji. Testy łatwe do zaliczenia, lekcje ciekawe. Dużo tematów podjętych i wytłumaczonych.

wika: kurs oceniam na 6!

Werka: Polecam kurs na testera manualnego, dużo się nauczyłam.

Natalia N.: Ze względu na brak doświadczenia w branży IT, nie byłam pewna czy kurs testera manualnego będzie dla mnie odpowiedni, ale tematy są opracowane w taki sposób, że każdy może się z nich czegoś nauczyć. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na kurs właśnie tutaj.

Kaja Kaja: Kurs godny polecenia. Zagadnienia przedstawione w jasny sposób. Dostęp do platformy w dowolnych godzinach ułatwia naukę. Ogólnie oceniam kurs bardzo dobrze.

Jakub: XML wyjaśniony bardzo szczegółowo i w każdym aspekcie. Polecam kurs wszystkim zainteresowanym.