obrazek

Kurs Java developer Web

   Cena: 1999.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1999.00 PLN
Popularność kursu: 94%      Opinie: 56      wróć do kursów

Kurs Java developer Web online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Java developer Web absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i kwalifikacje niezbędne do tworzenia kompleksowych i nowoczesnych aplikacji webowych. W ramach nauczania kursant poznaje zagadnienia związane z HTML, CSS i JavaScript. Zostaje zaznajomiony z zasadami projektowania architektury serwisów, tworzenia baz danych, a także budowania interfejsów. Kurs programowania Java uczy również implementacji wybranych funkcjonalności i dopasowywania skutecznych rozwiązań do potrzeb danej witryny.

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako Java developer w przedsiębiorstwach informatycznych lub działach IT w przedsiębiorstwach działających w dowolnej branży.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 35 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Jordan: Ciekawy

Pawlak P.: cena: 4/5, materiały: 5/5, forma kursu: 5/5, szybkość ukończenia: 5/5

Przemek: Zapis na kurs był bardzo prosty i bezproblemowy, nie trzeba było nigdzie chodzić, nic załatwiać. Taki był również sam kurs. Można go było realizować w wybranym miejscu. Materiały do nauki ciekawe. Cena kursu przystępna.

D: Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Wysoki poziom, rzeczowo wyjaśnione zagadnienia. Wszystko jasno i przejrzyście. Platforma bardzo intuicyjna

Daisy: Dużo się można dowiedzieć, przydatny kurs. Filmiki do nauki ciekawe. W pełni spełnił moje oczekiwania.

Maciej: Wszystko okej, polecam

: Dobrze, tanio, szybko

PK: Kurs daje duże możliwości rozwoju, odpowiada na potrzeby rynku. Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na wzięcie w nim udziału. Myślę, że zrobię jeszcze jeden kurs na tej stronie

Karo: Interesująca forma nauki, bardzo wygodna. Sposób zaliczenia kursu przystępny. Fajnie, że można podbierać materiały i uczyć się z nich poza domem.

P.: Cena trochę wyższa niż większość kursów tutaj, ale można zapłacić w ratach. Ilość materiału odpowiednia, nie za duzo, nie za mało. Fajny kurs dla każdego

Anastazja E.: Najpierw myślałam,że ten kurs może nie być dla mnie, ale jednak się zdecydowałam i jestem zadowolona, zachęciła mnie cena, dlatego go polecam.

zuzu: bardzo dobry kurs, dużo tematów, ale wszystko dobrze wyjaśnione

Hubi H.: Kurs spełnił moje oczekiwania, jakość materiałów była na najwyższym poziomie.. Polecam dla każdego kto chce zdobyć nowe umiejętności,

Marlena: Kurs wytłumaczył podstawy i zaawansowane zagadnienia, czuję że dużo się nauczyłam po ukończeniu tego szkolenia. Polecam

Zadowolony klient: Ten kurs pozwolił mi zdobyć nowe kwalifikacje. Był bardzo obszerny, wszystkie lekcje dobrze wyjaśnione. Zdecyduję się na kolejny kurs w takiej formie.

Macio: Serdecznie polecam kurs java developer web. Dużo się nauczyłem, mogłem uczyć się w domu, w tramwaju, bardzo fajna forma. Treść kursu też bardzo dobra.