obrazek

Kurs JavaScript React Developer

   Cena: 2499 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 2499.00 PLN
Popularność kursu: 94.2%      Opinie: 60      wróć do kursów

Kurs Kurs JavaScript React Developer online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kurs JavaScript React Developer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy w działach IT w korporacjach, dużych i średnich firmach informatycznych, a także w każdej firmie posiadającej stronę internetową.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest przygotowanie uczestnika do tworzenia responsywnych stron internetowych z wykorzystaniem frameworka React. Kursant pozna technologie i narzędzia typowe dla front-endu, a także język JavaScript z uwzględnieniem jego bibliotek JQuery oraz React. Co więcej, zdobędzie on wiedzę i umiejętności z zakresu budowania interfejsów użytkowników umożliwiające tym samym tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych przy użyciu frameworku React.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 100 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Mycha: Podobało mi się to ze po kazdym rozdziale byl test weryfikujacy wiedze. Ogolnie nauki nie bylo jakos mega duzo ale tresci byly bardzo konkretne

Ewa: Obszerny i wyczerpujący kurs. DUŻA dawka wiedzy. Można go ukończyć szybko, ale materiały nam zostają. 

Piotr86: Jestyem bardzo zadowolony z kursu i polecam

klaudia zuzanna : robiłam już wcześniej inny kurs na ten stronie więc wiedziałam czego się spodziewać i również tym razem się nie zawiodłam

Diana: Kontakt z biurem obsługi klienta sprawny, materiały dydaktyczne dobrze przygotowane.

Maksymilian: Wygodna platforma, dzięki której uczymy się gdzie chcemy. Opcja płatności ratalnej. Dużo potrzebnych informacji. Łatwe testy. Polecam

H. Ś: Porządny kurs, 10/10

Mary sia: Kurs robiłam dość długo ze względów prywatnych i nie było z tego tytułu żadnych problemów. Materiały z kursu można sobie zapisywać i wracać do nich na przyszłość. Zdecydowanie polecam.

B: Najważniejsze informacje przekazane w porządny sposób. Zrobiłem ten kurs, żeby przypomnieć sobie rzeczy, których uczyłem się juz wcześniej. Forma szkolenia bardzo przystępna dla każdej osoby.

MArika: Wielka dawka wiedzy! Kurs można realizować tak długo, jak nam potrzeba! Cena atrakcyjna! Forma kursu bardzo wygodna, pobierałam materiały pdf z portalu i uczyłam się poza domem. Testy po każdym module pomagały utrwalić wiedzę! Podsumowując jestemz kursu bardzo zadowolona!

e: rzetelny kurs

S. J.: Cieszę się, że trafiłam na ten kurs. Uczy on min. o podstawach programowania, o HTML i CSS. Kurs ukończyłam. Jestem bardzo zadowolona, z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto interesuje się zagadnieniami IT

Jacek JJ: Moja ocena kursu jest bardzo wysoka, Wszytskie moje oczekiwania zostały spełnione, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko Mi się podobało 

ANA: FAJNY KURS POLECAM 

Kalaudia: Bardzo fajny kurs, wytłumaczył mi linuxa jak żaden inny. Super!

Piotr : Długo szukałem odpowiedniego kursu dla siebie, zainteresowała mnie forma kursu java developer react. Od jakiegoś czasu działam prężnie w branży IT, ale chciałem poszerzyć swoje umiejętności o coś nowego i wtedy znalazłem państwa kurs. Zdecydowanie mogę go polecić, jest wygodny, ale bardzo dużo można się dzięki niemu nauczyć, nawet w krótkim czasie. Do notatek z tego kursu na pewno będę wracać.

Anka E.: Bardzo polecam kurs, wszystko tak jak w programie, dostałam świadectwo ukończenia kursu i jestem zadowolona z przebiegu szkolenia.