obrazek

Kurs UX designer

   Cena: 1199.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1199.00 PLN
Popularność kursu: 95%      Opinie: 64      wróć do kursów

Kurs UX designer online oraz materiały dydaktyczne zostały przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu UX designer absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie słuchacza w wiedzę i kompetencje z zakresu analizy doświadczenia użytkownika (User Experience, w skrócie UX). Uczestnik kursu UX zaznajamia się z kluczowymi technikami projektowania wizualnego oraz tworzenia funkcjonalnych interfejsów przyjaznych dla użytkownika. Poznaje zasady powstawania prototypów i ich implementacji w projektach. Uczy się sztuki UX design, a więc budowania person, map i ścieżek podróży klientów czy też scenariuszy zakupowych. Dzięki znajomości tych zagadnień może efektywnie projektować i testować różne rozwiązania składające się na pozytywne doświadczenie zakupowe klienta w danej firmie.

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość rozpoczęcia pracy jako UX designer w firmach z różnych sektorów – od agencji kreatywnych, poprzez sieci sklepów, po korporacje fintech czy IT.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszych kursów online przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu kursu online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 30 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

AJ: Konkretnie, rzeczowo, bez lania wody i owijania w bawełne. To właśnie lubię! Dlatego cieszę się, że zdecydowałam się na to szkolenie, bo umożliwiło mi przyswojenie dużej dawki wiedzy w krótkim czasie i bez wychodzenia z domu.

Wiśnia: Wiele przydatnych informacji, wygodna forma szkolenia i zaliczeń, nigdzie nie trzeba jeżzić. Ukończenie szkoleni nie zajmuje długo, można pobierać pliki z materiałąmi tekstowymi. Jest opcja płacenia w ratach, co ułatwia cały proces

Sylwia Joś.: Bardzo profesjonalne podejście do szkolenia, ilość zagadnień  w sam raz, nie czułam się przytłoczona nauką

X: Wszystko można ukończyć bardzo szybko, ale wiedza jest w bardzo przystępnej formie, więc nie ma problemu za egzaminami i testami

Ozimek: MAteriały szkoleniowe bardzo przyjemne, bałem się, że specjalistyczny język może być dla mnie zbyt skomplikowany, ale wszystko zsotało przedstawione w jasny i prosty sposób. Nawet początkujący mógł wszystko zrozumieć

Ksenia: Moja ocena kursu jest bardzo wysoka. Podobał mi się sposób odbywania szkolenia, zagadnienia były ciekawe. Zapis na kurs i sam jego przebieg zdecydowanie na plus.

Vera: Szkolenie jest naprawdę warte polecenia. Wszystko prawidłowo

Kowalski: Ciekawa i nowa dla mnie forma kursu. Umożliwiła mi sprawną i szybką naukę, dzięki czemu kurs ukończyłem szybciej niz miałoby to miejsce w innych instytucjach.

Kasia K.: Opłata za szkolenie nie była zbyt wygórowana. SPora ilość materiałów przydatnych do nauki. Można je było ściągnąć i uczyć się w dowolnym miejscu. Bardzo mi się podobała taka możliowść

Adi: Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Mogłam pogodzić naukę z pracą. Serdecznie polecam ten kurs

Pablo: Szkolenie w bardzo przystępnej formie,można się dużo nauczyć w krótkim czasie. Zdecydowanie polceam osobom zainteresowanym poszerzeniem wiedzy w tym temacie.

D.:   decydowałem się na ten kurs, bo zależało mi na czasie, szybko go ukończyłem i jestem zadowolony

Julia K.: Przejrzysty, ciekawy, wszystko jasno wytłumaczone. Nie mam zastrzeżeń

Walczak: Kurs umożliwia poszerzenie wiedzy z wielu tematów zawartych w szkoleniu. Cena bardzo mi odpowiadała, naprawdę konkurencyjna. Zdecydowałbym się na ten kurs po raz drugi

jacek: 10/10

Z Z : Nie było przerostu formy nad treścią a to się często zdarza przy tego typu kursach. Fajne tematy i cena nie zwalająca z nóg

ulka: łatwy do zrobienia, bardzo przydatny. zdecyduję się na kolejny kurs tutaj

KApi: Polecam!. Duża dawka solidnej wiedzy

Oliwia: Kurs zrobiłam bo ta dziedzina IT wyjątkowo mnie interesuje. Jestem naprawdę zadowolona z tego co można znależć w kursie. Cena adekwatna do ilosci materiału.

dave: kurs oceniam pozytywnie

Z.: Wybrałam płatność ratalną, bardzo wygodna opcja. Materiały można pobrać i uczyć sie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Polecam

Wiktoria W.: W kursie wszystko było tak jak w programie. Nie zawiodłam się. 

Arek: Wszystkie zagadnienia szczegółowo objaśnione, Treściwe informacje, oceniam kurs pozytywnie