obrazek

Kurs Architekta

   Cena: 1999 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 1999 PLN
Popularność kursu: 95.2%      Opinie: 73      wróć do kursów

Kurs Architekta online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Architekta absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności potrzebne do opracowania programów funkcjonalno-przestrzennych oraz projektów   budowy, rozbudowy i modernizacji obiektów budowlanych. Kursant nauczy się podejmowania decyzji projektowych, dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako architekt w biurach architektonicznych, firmach budowlanych i deweloperskich. Może on także rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 125 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Joanna Łubińska: Kurs Architekta super. Zachęcam do zapisu.

Paula: Podobało mi się szkolenie. Ciekawe materiały. Możliwość nauki zdalnej. Polecam.

A: OK

Marzena: Zapisałąm się z cieakawości, bo architektura zawsze mnie jakoś tam interesowałą. Nie zmarnowałam pieniędzy a otrzymałam dokumenty. Kurs oceniam pozytywnie.

Janio: Bardzo fajny kurs, nie mam zastrzeżeń, wszystko ok

A.Z.: Na kurs zostałem skierowany z pracy, wszystko przebiegło bez peoblemu. Platforma do nauki wygodna, testy nie za trudne.

Mikael W.: Ogólnie polecam kurs, szkoda ze nie było kontaktu z nauczycielem, ale i tak przyzwoity

PAtryk: Wszystko okej, z niczym nie było problemu

Wandzia: Kurs naprawdę godny polecenia. Podoba mi się to, że nie trzeba nigdzie jeździć a dokumenty przychodzą pocztą. 

elka: niezły kurs dla początkujących polecam

Wojtek BV: Wygodna forma szkolenia pozwala na naukę w dowolnym miejscu. Pracuję na pełen etat dlatego możliwość odbycia kursu online była dla mnie taka ważna. Czuję się przygotowany do przyszłej zmiany pracy.

Renata P.: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ilością wiedzy jaką można uzyskać po ukończeniu tego szkolenia. Myślałam, że poruszone zostaną tylko podstawy, ale jak się okazało bardziej zaawanasowane zagadnienia również zostały poruszone. Moja ogólna ocena kursu jest bardzo wysoka.

Karola K.: WSZYSTKO SUPER POLECAM FAJNY KURS DUZO TREŚCI

Alunia: Ciekawy kurs, można się nauczyć od podstaw. Zdecydowałam się na to szkolenie bo chciałam zdobyć umiejętności w krótszym czasie, po prostu nie mam czasu na studia. Dlatego serdecznie polecam kurs wszystkim osobom w podobnej sytuacji do mojej.

Miki: Całkiem niezły kurs. Zaskoczyła mnie ilość materiałów i podejście do przekazania wiedzy. Polecę znajomym zajinteresowanym tym tematem :)

Olunia: Jeden z niewielu dostępnych kursów architekta na rynku. BArdzo dobrze przygotowany. Duzó wiedzy i treści przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs.

Anna: Opcja nauki w kazdym miejscu bardzo fajna. Wszytsko mi si epodobalo. Cena egzamin i esej tez byly okej. Zdecyduje sie na inny kurs na tej platformie.

x: Wszystko ok

antek: jestem bardzo zadowolony z przebiegu kursu polecam

C: SUPER kurs duzo fajnych ttresci wygodna forma nauki 

Beata: Architektura pasjonowala mnie od zawsze, niestety praca i zycie nie pozwalaly mi na studia kierunkowe. DLatego bardzo sie cieze ze trafilam na ten kurs i ze tak wygodnie sie go robilo.

Artur: Dobry dla początkująvych jak i dla bardziej obeznanych w temacie. Cena adekwatna do ilosci wiedzy

Wera: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kurs wygodny, szybki, test podchwytliwy ale mozna wracac do materiałow zeby powtorzyc.

Hania Ł.: DObre szkolenie podnoszące kwalifikacje na rynku pracy.

A.KK: POLECAM :)

P.: Kurs na architekta jest bardzo bogatym merytorycznie szkoleniem. Podoba mi się forma odbycia kursu. Materiały które dostałem do nauki, mogłem pózniej zapisać na przyszłość.

ola: 5/5  nic dodac ni ujac

Norbert: Można dostać dotacje na kurs. Fajna sprawa. Nie trzeba nigdzie jeździć zeby skończyc kurs. Cena też nie straszy ilością zer.

Kacper: Ciekawy i pomocny kurs

Ksenia: Fachowy kurs. duża dawka wiedzy. Testy nie były trudne i dostałam dokumenty po ukończeniu szkolenia. Oceniam na plus.

Pweł: Fajny kurs. Mało jest kurs,ow architekta na internecie. Testy łatwe i cena spoko