obrazek

Kurs Magazyniera

   Cena: 599.00 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 599 PLN
Popularność kursu: 95%      Opinie: 83      wróć do kursów

Kurs Magazyniera online oraz materiały dydaktyczne są przygotowane m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum Doskonalenia Zawodowego posiada uprawnienia do wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Magazyniera absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy magazynier został sklasyfikowany pod numerem: 432103.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów kursu online w Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Celem kursu jest wyposażenie uczestnika w wiedzę i umiejętności potrzebne do przyjmowania oraz wydawania towarów i materiałów do magazynu, a także układania ich na wyznaczonej powierzchni magazynowej. Ponadto nauczy się kompletować i brać odpowiedzialność za powierzony mu asortyment zgodnie z listą kompletacyjną.

Po ukończeniu kursu absolwent ma możliwość rozpoczęcia pracy jako magazynier m.in. w: magazynach, składach materiałów i towarów, hurtowniach, halach sklepowych, wypożyczalniach, firmach transportowych lub kurierskich. 

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz 

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 50 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.


Mat: NIe ma zastrzeżeń. Cena nie powala na kolana i wygoda nauki. Polecam wszystkim.

jacek kętrzynski: duzo sie mozna nauczyc z tego kursu magazynierskiego

Maciek: Materiał bardzo obszerny, czasem nawet trudny.  Polecam

Aleksandra: Dużo aktualnych treści. Można zdobyć papiery i podjąc prace

Sara: Fajny kurs

Renia: Do kursu skierował mnie szef, bo potrzebował dokumentu. Wybraliśmy ten bo można go robić w domu i był najtańszy.

Bartek Bartek: Przydatna wiedza w pigułce. Szybko można dostać uprawnienia.

adrianna: Kursu potrzebowałam do pracy. Zrobiłam i polecam.

C: Interesujący kurs. Myślałem że na kursie magazyniera nie będzie nic ciekawego ale było kilka tematów co nie znałem wcześniej. Polecam!

PaUla: Wszytsko OK

P.K.: Lekkie i przyjemne szkolenie które można ukończyć bardzo szybko.

Gubi: Dużo informacji, więcej niż się spodziewałem. Troche czasu musiałem poświęcić nad tym kursem, żeby wszystko zaliczyć. Całościowo kurs oceniam pozytywnie

Kamil J.: Spoko kurs tani szybki są dokumenty można od razu pracować

Elżbieta: Jestem już osobą starszą ale potrzebny mi był taki kurs. Ze stroną do nauki dałąm radę i wszystko inne też nie było dla mnie trudne. Bardzo się bałam że taka nowa forma przyswajania wiedzy będzie dla mnie zbyt zaawanasowana technicznie, ale ku mojemu zaskoczeniu wszystko poszło sprawnie.

Angelika: Super.Zdecyduje sie na inny kurs z tej strony

Paweł: Skierowałem pracowników na kurs magazyniera bo potrzebne mi były dokumenty dla pracownikow. Dostaliśmy rabat. Z logowaniem nie było problemów a to często sprawiało problemy wcześniej. Pracownicy posiedli wymaganą wiedzę. Polecam

Matis: Kurs zrobiłem do pracy. Poszło sprawnie wygodnie bez zbędnej papierologii i chodzenia po urzędach 

Ada: Zaskakująco ciekawy kurs. Dużo wiedzy i testów, ale nic nie było trudne. Kurs mogłam skończyć bardzo szybko żeby zdobyć dokumenty, których potrzebowałam, Z niczym nie było prblemu.

Kaja: Kurs przyjemny w realizacji. Nic mnie nie męczyło w trakcie. Zaskoczyła mnie ilość treści, myślałąm że na takim kursie nie będzie aż tyle informacji, ale tutaj nauczyłam się dużo. Całościowo jestem zadowolona.

BArti: Polecam. Kurs polecił mi kolega i bardzo był fajny. Nie było problemów z egzaminami i mogłem zapłacić w ratach. 

Hania hania: Szkolenie opracowane w bardzo ciekawy sposób. Potrzebowałam zrobić taki kurs do pracy i jestem zadowolona. Forma też mi się bardzo podobała, nie musiałam nigdzie jeździć.

Agata: Jestem pod wrażeniem ilości materiału dydaktycznego. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Polecam kurs 10/10 :-)

Henk:  Bardzo ciekawy i bogaty w informację kurs. Polecam 

GrundiG: Fajnie przygotowany kurs. Bardzo dużo się nauczyłem. I ta możliwość samodzielnej nauki. Miodziooo! 

Roman: POLECAM !

Tymoteusz : Bardzo dobry kurs ! Nie spodziewałem się tak szybko zdobyć kwalifikacje :)) Zachęcam do nauki zainteresowanych:) 

Boźena : Syn realizował kurs niedawno. Spełnił oczekiwania syna i już podjął pracę na magazynach w firmie w naszej miejscowosci. Polecamy na 100%. 

ViktorEk : Kurs rzeczowy. Bardzo łatwo przyswaja się wiedzę :) Polecam  

Danka : Ogromna dawka wiedzy i zasób niezbędnych elementów w pracy magazyniera. Jestem zadowolona i już podejmuję pracę ! :)

BartoszSz. : Kurs przygotowany naprawdę na wysokim poziomie. 10/10 Będę polecać znajomym.

Jarek: Kurs bardzo dobrze skonstruowany. Kolejność tematów i etapy nauki pozwalają na dokładne zapoznanie się z zagadnieniami. Jestem bardzo zadowolony ze zdobytej wiedzy. Polecam Kurs Magazyniera !

Aniaa: Mąż realizował kurs w ofercie i szybko zdobył niezbędną wiedzę! Serdecznie polecam. Zastanawiamy się z mężem czy sama nie podejdę do nauki bo zastanawiam się nad zmianą pracy w charakterze magazyniera :) 10/10 

Sławek J-ski: Potrzebowałem w przystępny sposób zdobyć umiejętności do pracy na magazynie. Kurs jest bardzo dobrze opracowany. Wyczerpująco przedstawia niezbedne zagadnienia w pracy na magazynie. Polecam serdecznie !