obrazek

Kurs Rezydenta Biura Turystycznego

   Cena: 449 PLN
Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 449.00 PLN
Popularność kursu: 93.8%      Opinie: 293      wróć do kursów

Kurs Rezydenta Biura Turystycznego online oraz materiały dydaktyczne są prowadzone m.in. w oparciu o: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki, Ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych oraz Ustawę o prawie oświatowym.

Centrum  Doskonalenia  Zawodowego  posiada  uprawnienia  do  wydawania absolwentowi dokumentacji zgodnej z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki.

Zwracamy szczególną uwagę, iż do wydawania powyższej dokumentacji są powołane wyłącznie uprawnione do tego instytucje oświatowe.

Po ukończeniu Kursu Rezydenta Biura Turystycznego absolwent otrzymuje dokumentację zgodną z wymogami MEiN oraz certyfikat w j. polskim.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych do podjęcia legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Uzyskane w ten sposób wiedza, umiejętności i kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, opartej na Międzynarodowym Standardzie ISCO. Klasyfikacja ta jest narzędziem, które grupuje zawody i specjalności występujące na rynku pracy oraz ustala ich symbole i nazwy. Zgodnie z klasyfikacją zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy, rezydent biura turystycznego został sklasyfikowany pod numerem: 422102.

Jednocześnie dzięki uzyskanej akredytacji uczelni wyższej każdy z absolwentów Centrum Doskonalenia Zawodowego może uzyskać dodatkową dokumentację wydawaną przez uczelnię w postaci: dyplomu w skórzanej oprawie oraz świadectwa ukończenia kursu.

Rezydent Biura Turystycznego z uprawnieniami może podjąć zatrudnienie m.in. w: ośrodkach wczasowych, ośrodkach turystycznych, biurach podróży lub innej firmie/organizacji o podobnym charakterze. Rezydent jest "elementem" łączącym biuro podróży z klientem. Do zadań rezydenta należy m.in.: rezerwacja miejsc noclegowych i potrzebnych biletów, zorganizowanie posiłków, wynajęcie przewodników i zadbanie o wszystkie sprawy formalne w tym: paszporty, transport itp.

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia online, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej. Zachęcamy do weryfikacji.

Program kursu - pobierz  

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć


 

FAQ - podstawowe informacje o kursie

Najnowsze opinie absolwentów

1) Czy zaświadczenia ukończenia kursu trzeba odnawiać?

Zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest wydawane dożywotnio! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Czas trwania kursu to 35 godzin. Nie ma limitu czasu na ukończenie kursu. Finalny czas trwania kursu zależy od dyspozycyjności kursanta.

3) Czy zaświadczenie jest honorowane jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego?

Tak. Zaświadczenia ukończenia kursu internetowego i stacjonarnego są dokładnie takie same. Zaświadczenie jest honorowane tak samo jak po ukończeniu kursu stacjonarnego zarówno w instytucjach prywatnych jak i państwowych na terenie całej UE.

4) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Centrum Doskonalenia Zawodowego?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów Centrum Doskonalenia Zawodowego. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, audiobook’ów oraz wykładów. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania ze wskazanego zakresu. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: +48 22 602 01 21, mail: kontakt@cdz.edu.pl.

5) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie mające dostęp do przeglądarki internetowej. Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3.

6) Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Cena podana na stronie jest ceną ostateczną. Cena zawiera również wydanie dokumentów ukończenia kursu oraz wysłanie dokumentów na adres kursanta.


7) Czy kurs można rozłożyć na raty?

Tak. Centrum Doskonalenia Zawodowego każdej osobie zainteresowanej płatnością ratalną, umożliwia rozłożenie całej opłaty na 3 raty. Nie jest wymagane składanie skomplikowanych wniosków, a następnie ich długie rozpatrywanie oraz sprawdzanie zdolności kredytowej itp. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć chęć płatności ratalnej, a system od razu podzieli opłatę na 3 raty. Brak skomplikowanych formalności wynika z faktu, iż możliwość rozłożenia na raty udzielana jest przez Centrum Doskonalenia Zawodowego bez instytucji pośredniczących.

Kasia: Kurs jest ciekawie prowadzony, konkretny, z łatwością można wszystko zaliczyć jeśli się uważnie słucha, polecam!!

Tomasz Glapiński: Rewelacyjny kurs - POLECAMWszystkie materiały dostarczone i bardzo pomocne

Kacper: Rzetelnie przygotowany kurs, który umożliwia przygotowanie do wykonywania zawodu rezydenta turystycznego. 

Ewa F-G: Informacje zawarte w Kursie Rezydent Biura Turystycznego zostały przedstawione w jasny i przejrzysty sposób. W kursie zawarte zostały aktualne informacje nt. pracy rezydenta. Materiał przyswojony podczas kursu z pewnością wykorzystam w mojej pracy zawodowej, podczas zajęć ze studentami na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Agata R.: Kurs bardzo ciekawy,  przekazuje dużo treści praktycznej . Pełny profesjonalizm. 

IK: Wiele przydatnych informacji w jednym miejscu. Polecam!

Andrzej N.: Kurs był bardzo dobrze skonstruowany, gdyż omawiał szczegółowo najważniejsze kwestie, które powienien poznać . Polecam

Marcin: POLECAM!!! wszystko doskonale dokładnie wyjaśnienia

Małgorzata Piechaczek: Polecam wszystkim te kursy. Są łatwe i przyjemne

Jessica Wildau: Sprawnie i szybko. Polecam.

Aga: kurs wyczerpuje temat, prezentacje super, części z dźwiękiem jeszcze lepsze, można zrobić kurs bez wychodzenia z domu a uzyskać pełną wiedzę, polecam!

Jadwiga: Fajnie pomyślany kurs, szczególnie dla ludzi zapracowanych. Dziękuję

Karolina: Polecam gorąco każdemu ten kurs jest dobrze przygotowany i co najważniejsze dokumenty po kursie są PAŃSTWOWE!!!

Renata Babicz: Wyrażając opinie o kursie, pragnę w tym miejscu bardzo podziękować za przekazaną mi wiedzę w sposób bardzo przejrzysty. Kurs, nauczył mnie wielu zagadnień, przybliżył zagadnienie pracy w charakterze rezydenta, tym samym zachęcił do wykonywania tego zawodu.Najcenniejszym atutem tego kursu było zmuszenie mnie do ćwiczeń. Sama bym ich nigdy nie zrobiła. Wspaniałym pomysłem są testy sprawdzające wiedzę po każdym rozdziale. Z poważaniem.Renata Babicz

Kamila Łyskawa: Bardzo ciekawy i wygodny kurs. 

Kacper Kosowski: Świetnie zorganizowany kurs - wszystkie najważniejsze informacje streszczone w przystępny sposób. 

Sylwia Kotwina: Bardzo dobrze przygotowany.

Karolina Łojek: Kurs bardzo dobrze przygotowany,godny polecenia

paulina trzeciak: Kurs dobrze opracowany, przydatny, jestem bardzo zadowolona

Justyna Maciejewska: Kurs dostarczył mi wiele ważnych, przydatnych informacji do wykonywania zawodu Rezydenta Biura Turystycznego. Polecam

Joanna Barankiewicz: Bardzo fajny kurs, bezstresowo. Uczymy się kiedy mamy na to czasi i ochotę, w dowolnym momencie. polecam

Opinia o kursie: Kurs na rezydenta biura turystycznego oceniam pozytywnie. Znalazlem wiele infomracji ktore moga sie przydac w przyszlej pracy. Podobala mi sie czesc praktyczna oraz czesc merytorycznaPolecam kurs dla osob doswiadczonych i wchdzacych dopiero w zawodZ powazaniemNorbert Kawęcki 

Iwona: Polecam ten kurs,świetny!

Adam: super

Pilott Mariusz: Jako świeżo upieczony pilot z uprawnieniami, polecam gorąco Centrum Doskonalenia Zawodowego wszystkim zainteresowanym chcących rozwijac swoją pasję jak ja.

Hanna: Kurs bardzo dobry i szybki do ukonczenia w miare zaangazowania i wolnego czasu.  Mnostwo konkretnej wiedzy. Testy latwe do zaliczenia o ile ktos przerobil informacje. Polecam kazdemu kto interesuje sie wiedza w tym temacie i chce zdobyc kwalifikacje :)pozdrawiam 

Sergiusz: Bardzo dobre materiały do nauki , profesjonalny kurs, polecam! 

Arek: Wszystko w porządku :) Pozdrawiam i polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają.

Malwina: Kurs zainteresował mnie swoja treścią, którą mogę wykorzystać dalej w swojej pracy. 

Asia: Jedyna forma szkolenia, która pozwoliła mi przystąpić aby uzyskać uprawnienia Rezydenta. Polecał przyszły pracodawca. 

MIKOŁAJ: Jak najbardziej na plus cały kurs. CDZ staneło na wysokości zadania ;)

Daria: Ciekawe szkolenie, bezstresowe i na miejscu. Bardzo mi się podobało. Polecam!

inwestycja w siebie: Szybki kontakt i fachowa pomoc ze strony prowadzących serwis, to jeszcze jedna zaleta kursu, sprawiająca, że bez wątpienia będę polecała taką formę doskonalenia znajomym, a pewnie i sama skorzystam z niej jeszcze nie raz. 

JULIA:  Kurs  kompetentny i można go zrobić bardzo sprawnie! Polecam! 

Franek:  Świetna możliwość! Tym bardziej, że nie znalazł bym tyle czasu żeby pojechać na kurs stacjonarny. 

Ida: Oszczędność czasu i pieniędzy. 

Radek K.:  Fajne materiały i fakt, że rozwiązujemy i zaliczmy kiedy mamy na to czas. Super

Sylwia: Z mojej strony same superlatywy! Polecam

Kinga: Dziękuję za możliwość edukacji u Państwa, z całego serca polecam wszyskim zainteresowanym. 

Macio: Kurs nie jest zły. daje uprawnienia, więc jest ok. Wszystko i tak wyjdzie w praktyce. Pozdrawiam

Przyzwoity: Trochę średni, ale daje potrzebne uprawnienia, wiec wystarczający. 

Andrzej: MEGA kurs, naprawdę warto!!! 

Jacek: Uczestniczyłem w lepszych szkoleniach, 3/5 

Gaweł: Polecam inne kursy na tej platformie. Dobrym uzupełnieniem jest pilot wycieczek

Rezydent Piotr: Gwarantuję że warto, przyzwoity poziom.

Anes: Warto. Polecam wszystkim bardzo dobry kurs, duża dawka wiedzy i niezbędne uprawnienia. 

Simon: Na prawdę bardzo dobry i szybki kurs. Jestem w szoku. Polecam :)))

Miły:  Szybko, sprawnie, z głową. Polecam wszystkim. 

Urszula: Forma kursu bardzo przystępna co pozwala na elastyczne i indywidualne podejście uczestnika do jego ukończenia. 

SEBA: Wszystko w porządku, polecam. 

Dominika: Ciekawa inicjatywa , obszerne informacje ,łatwy dostęp. Miła obsługa na telefon. Polecam w 100%

Klaudia: Żadnych uwag. Serdecznie polecam

FELIKS: Super,szkolenie. POLECAM!!!!!!!

Katarzyna D.: Wartościowy kurs, więc śmiało polecam ;) Kasia

Magdalena: Kurs w miarę dobrze przygotowany. zakres tematów odpowiedni do pełnienia roli rezydenta. Fajnie ,że szkolenie jest online i uprawnienia w zasięgu ręki. 

Martuśka: Wzorowa współpraca. Pozdrawiam całą kadrę CDZ 

Patka: Podszkoliłam się w super sposób. Polecam każdemu, którym zależy na pracy jak rezydent :)

Jonasz: Extra szkolenie. Gorąco polecam!!!!

Pablos: Przyzwoity kurs. Ciekawe materiały. Szybki w realizacji ;)

Kornel: Dziękuje za wspólprace. Polecam

Oliwka: Organizacja Centrum Doskonalenia Zawodowego na najwyższym poziomie. Szkolenie równie dobre. POlecam!!!

Olek: BARDZO PRZYZWOITE SZKOLENIE. DUŻO PRZYDATNYCH WIADOMOŚCI.

Łukasz: Całkiem całkiem jak na internetowe szkolenie. Polecam!

Agnieszka: Bardzo fajny Kurs. Dobrze opisane materiały , bardzo dobra alternatywa jeśli chce się to zrobić samemu w domu, a nie ma się czasu na kurs stacjonarny

PATRYK: Kurs zgodny z moimi oczekiwaniami, wszystko przebiegało bez problemów. Jestem bardzo zadowolony! 

Joanna B: Świetnie, że można samemu ustalać sobie czas i termin logowania i realizacji materiałów edukacyjnych. Dziękuje za miłą współpracę

Wojtek: W moim przypadku ze względu na brak czasu i masę obowiązków nie byłem w stanie pojechać na kurs stacjonarny, jednak to szkolenie niczym nie odbiega od najlepszych szkoleń. Certyfikaty przyszły 3 dni po zaliczonym kursie!!! Dobra robota, polecam 

Krzysiek: Jak na kurs online to daje rade. Według mnie 4/6

IZA: Bardzo miło, łatwo i przyjemnie. Polecam wszystkim  którzy nie maja za wiele czasu a maja dużo chęci. Pozdrawiam serdecznie. 

Darek: Kurs godny polecenia, intensywny, wymagający wiedzy ogólnej. 

Andrzej Wrocław: Wiele ciekawych informacji. Przesyłka dotarła błyskawicznie i niczego nie brakuje ;) Polecam wszystkim! 

Roberto: Taki sobie, ale źle nie jest, dobre materiały.